“Only those who look with the eyes of children can lose themselves in the object of their wonder”

/Pablo Picasso/

czwartek, 16 sierpnia 2012

Wystawa

Kochani, dobra passa trwa i jakoś tak aż boję się co z tego wyniknie...
Staram się nie myśleć o pełnym czarnowidztwa twierdzeniu mojej ukochanej babci, że: "Kto rano skacze, ten wieczorem płacze", dotyczącym oczywiście odwracalności szczęścia i konieczności zachowania równowagi w sinusoidzie wszechświata. Zatem, zapewne niedługo znowu przyjdą dni chude. Ale póki co- świętujmy!!!

Moja praca miała zaszczyt znaleźć się na wystawie pokonkursowej "Akt" w Galerii Artpub. W bardzo doborowym towarzystwie. Jestem przeszczęśliwa i chciałabym zaprosić chętnych na wernisaż online, jutro to znaczy w piątek 17.08.12 o godz 20:30 na stronę:

http://artpubgaleria.blogspot.com/2012/08/akt-wystawa-zbiorowa.html

Na stronie nie trzeba się logować... Instrukcja obsługi komentarzy jest na górze strony. Żeby zobaczyć wszystkie komentarze trzeba naciskać "ładuj" na dole strony. Będę zaszczycona jeśli zechcecie wpaść, zobaczyć moją i inne piękne prace i porozmawiać na łączach. Miła atmosfera i dobre towarzystwo zapewnione, wino we własnym zakresie, strojów wieczorowych nie trzeba :)))

A wystawa pod tym linkiem już sobie będzie wisieć, więc jak nie dacie rady wpaść na wernisaż, to wpadajcie później :)))8 komentarzy: